Antrus metus Kauno Žaliakalnio seniūnijoje veikianti organizacija per 2021 metus savo bendruomenei skyrė per 20 renginių, kuriuos iš viso aplankė per 500 žmonių.
Tam, kad žaliakalniečiai geriau pažintų savo rajoną, šiltuoju metų metu buvo vykdytos ketvirtadienio vakaro ekskursijos apie žymius rajono žmones. Tai buvo proga Kauno gyventojams papasakoti apie architektus Vladimirą Dubeneckį, dr. Stasį Kudoką (šiemet kartu su AB „Kauno vandenys“), Arną Funką ir jų darbus Žaliakalnyje. Taip pat jų paveikslų sukūrimo vietose pasakojome apie dailininkus Antaną Gudaitį, Joną Buračą, Konstanciją Petrikaitę – Tulienę, Tadą Lomsargį, Adomą Galdiką ir kitus.
Nuolatos paskutinį mėnesio trečiadieniais vyko renginiai bendruomenei „Su gilių kava“, per jį lankėme rajono kultūros įstaigas – Maironio Lietuvių literatūros muziejaus, M. K. Čiurlionio dailės muziejaus filialus. Džiaugiamės ir temine draugyste su Kauno dailės gimnazija, Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakultetu bei jo Menų akademija. Šiais metais bendruomeniniai trečiadieniai pasiekė ir Kauno rajoną – lankėme jo muziejaus filialą Tado Ivanausko sodybą, bendravome su Noreikiškių bei I forto bendruomene.
Bendradarbiaujant su „Kaunas 2022“ bendruomenių programa „Fluxus Labas“ bei Žaliakalnio poetų sodu vasarą įvyko trijų teminių ekskursijų ciklas „Aš, dviratis, pirmoji meilė ir Žaliakalnio medinukai“, kurį vesti padėjo bei medinio paveldo klausimus aktualizavo architektė, kultūros paveldo specialistė Sigita Bugenienė, ekspertavusi daugelio medinių pastatų tvarkybą. Architektė pati gyvena tarpukariniame kaunietiškame medinuke.
„Pelėdų kava“ renginiuose ir neformaliai bendravo ir su kitomis Kauno bendruomenėmis – nuo Senamiesčio iki Vilijampolės, pasiekėme ir Rumšiškėse, Lietuvos Liaudies buities muziejuje vykusią Advento miestelio šventę . Rudenį kartu su „ULNA dance company“ sukūrėme patyriminę ekskursiją „Žaliakalnio pulsas“, skirtą atrasti Žaliakalnyje slypintį unikalumą. Jo dalyviai taip pat degustavo mūsų paruoštą Gilių kavą !